• Wyróżniamy najlepsze placówki ochrony zdrowia w Polsce
  • Nagradzamy za jakość i profesjonalizm!
  • Promujemy tych, dla których pacjent jest najwyższą wartością!

GALA FINAŁOWA

Oficjalne wręczenie przyznanych w ramach Programu certyfikatów i wyróżnień "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" następuje podczas uroczystej Gali Finałowej. W latach 2015-1017 Gale odbywały się na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie – najstarszym i najlepszym polskim uniwersytecie. W latach 2018-2019 Gale Finałowe Programu odbywały się w prestiżowych wnętrzach Rezydencji Belweder Klonowa Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie. Gala VII edycji Konkursu odbędzie się natomiast w Otrębusach.

Gala zorganizowana zostanie w niezwykłych wnętrzach zabytkowego Pałacu Otrębusy - jednego z najpiękniejszych tego rodzaju obiektów w Polsce. Pałac w Otrębusach to stylowe, a zarazem funkcjonalne i nowoczesne centrum konferencyjne oraz obiekt typu Wellness & Spa. Zaprosimy Państwa w miejsce o dogodnej lokalizacji (jedynie 10 km od centrum Warszawy), stylowych wnętrzach i komfortowej, luksusowej Sali Galowej. Po uroczystości będą Państwo mogli odbyć spacer po urokliwych pałacowych ogrodach. W części artystycznej Gali przewidujemy także krótki koncert, który wykonany zostanie na cześć Naszych Gości. Pałac Otrębusy to niezwykłe i jedyne miejsce w całej aglomeracji warszawskiej, gdzie luksus i elegancja tworzą harmonijną całość. W takim miejscu Gala Finałowa Konkursu „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” zyska jedyną w swoim rodzaju oprawę i z pewnością stanie się niezapomnianą, wyjątkową uroczystością, na miarę wspaniałego sukcesu Naszych Laureatów.

Gala Finałowa jest okazją do promocji wyróżnionych placówek, spotkania przedstawicieli środowisk medycznych i naukowych, dyskusji, wymiany spostrzeżeń i opinii na bieżące tematy dotyczące ochrony zdrowia. Uroczystość finałowa daje ponadto możliwość bezpośredniej dyskusji przedstawicieli certyfikowanych jednostek z ekspertami – recenzentami dokonującymi oceny w Programie „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”.

Fotorelacja z Gali Finałowej VI edycji Programu (2020) - kliknij!