• Wyróżniamy najlepsze placówki ochrony zdrowia w Polsce
  • Nagradzamy za jakość i profesjonalizm!
  • Promujemy tych, dla których pacjent jest najwyższą wartością!

Relacja z Gali 2019

25 lutego 2019 roku w Rezydencji Belweder Klonowa Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odbyła się uroczystość wręczenia Certyfikatów „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”, przyznanych w V edycji Konkursu organizowanego przez Quality Institute. Dyplomy, statuetki i recenzje ekspertów, którzy zasiadali w Kapitule Konkursu, odebrali reprezentanci szpitali, przychodni i firm medycznych z całej Polski.
 
„Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” to jeden z najbardziej prestiżowych znaków jakości w ochronie zdrowia na polskim rynku. Certyfikat promuje najlepsze polskie placówki, instytucje i firmy działające w branży medycznej i branżach pokrewnych (np. farmaceutycznej czy SPA). Godło "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" otrzymują podmioty wyróżniające się wysoką jakością świadczeń, nowoczesnym modelem zarządzania, troską o budowanie jak najlepszych relacji z pacjentami. Certyfikaty przyznaje Kapituła złożona z naukowców najbardziej renomowanych, polskich uczelni, m.in. Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Łódzkiego i Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
 
-Gratuluję Państwu, że poprzez odebranie dziś certyfikatów jakości, potwierdzą Państwo swoją wysoką pozycję rynkową. Potwierdzą Państwo, że są liderami jakości. Mimo że nasi Laureaci reprezentują rozmaite sektory rynku medycznego, łączy ich jedno: status liderów tego rynku. Łączy ich również najwyższa ocena przyznana przez zespół wybitnych ekspertów oceniających aplikacje konkursowe. Wszystko to stanowić powinno dla Państwa powód do dumy i satysfakcji. Ale powinno być również drogowskazem na przyszłość, bo pozycja lidera zobowiązuje. Serdecznie gratuluję Państwu uzyskanego wyróżnienia, ale obok gratulacji przekazuję rekomendację – niech odebrane dziś certyfikaty staną się dla Państwa zobowiązaniem, by projakościowy kurs, potwierdzony przyznanymi przez nas laurami, utrzymać i kontynuować, nawet wbrew przeciwnościom – mówił do laureatów Piotr Celej, prezes Quality Institute podczas uroczystości wręczenia certyfikatów.
 
W tym roku uroczystość wręczenia certyfikatów „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” połączona była z Galą Finałową drugiego z programów certyfikacyjnych Quality Institute – programu „Laur Eksperta”. Na Gali spotkali się więc reprezentanci świata ochrony zdrowia z przedstawicielami sektora biznesu. –Mam nadzieję, że takie spotkanie to okazja do wymiany wzajemnych doświadczeń i zacieśniania współpracy pomiędzy branżą medyczną a innymi sektorami życia gospodarczego, co w dobie ciągłego poszukiwania sponsorów i funduszy zewnętrznych na ochronę zdrowia, ma duże znaczenie  - mówi prezes Piotr Celej.

 Laury w Konkursie „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” to wyróżnienie wizerunkowe, które wzmacnia pozytywny odbiór placówki u pacjentów czy klientów. Ale to także szansa na ważną ocenę merytoryczną placówki, która poddaje się audytowi niezależnych ekspertów. -Udział w postępowaniu certyfikacyjnym pozwala placówce uzyskać ważną informację zwrotną na temat jakości jej działań w zakresie, którego dotyczy certyfikacja. Eksperci oceniający placówkę formułują bowiem szczegółowe recenzje z przeprowadzonej oceny, dzięki czemu menadżerowie uzyskują cenne wskazówki i rekomendacje pozwalające na wprowadzanie działań projakościowych, ulepszających procesy zarządzania – tłumaczy Piotr Celej.
 
Uroczystość dla Laureatów prowadził Wojciech Daniel, aktor Teatru Muzycznego z Gdyni.
Spotkanie zwieńczył bankiet dla Laureatów oraz część artystyczna, w której Goście mogli posłuchać utworów z repertuaru takich artystów jak Kortez, Michael Bubble i Lady Gaga.


Zobacz więcej:
 
Lista laureatów – kliknij
 
Wyróżnienia Nadzwyczajne – kliknij
 
Galeria zdjęć z Gali – kliknij